Realizované projekty:

Kvalitné termoizolačné vlastnosti

Vďaka technologickému pokroku v oblasti drevostavieb, je dnes možné postaviť už nie len domy a chaty, ale aj niekoľko poschodové budovy – hotely. Skladba drevených obvodových stien v rovnakej hrúbke ako murované konštrukcie, má neporovnateľne lepšie termo-izolačné vlastnosti a životnosť.

Úspora energie

Výborné tepelnoizolačné vlastnosti dávajú moderným drevostavbám v porovnaní s klasickými murovanými stavbami až 50%-tnú úsporu energií a preto sú preferované na stavbu nízkoenergetických – pasívnych domov. Tepelno-izolačné vlastnosti drevostavby Vám zabezpečia, že zimnom období dokážete interiér domu rýchlejšie vykúriť a v lete poskytuje lepšie izolačne vlastnosti voči teplu.

Väčší vnútorný priestor

Výhodou drevostavieb oproti klasickým murovaným domom je, že pri totožnej zastavanej ploche získavate až o 10 % viac vnútorného priestoru, čo Vám dokáže v určitých prípadoch stavieb zväčšiť Vaše obydlie. Pri štandardnom dome o veľkosti 120m2 získate jednu izba navyše.

Časovo nenáročný proces stavby

Konštrukcia drevostavby je časovo menej náročná ako stavba klasického domu. Vzhľadom na to, že pri výstavbe drevodomu sú použité suché technologické procesy, stavbu je možne realizovať v každom ročnom období. spoločnosť SEHOUSE s.r.o. Vám garantuje postavenie drevodomu do 3 mesiacov od podpísania zmluvy.

Drevodom
Technická příručka Nosníky

Fúkaná izolácia STEICO

 

Všetky materiály STEICO sú vysoko ekologické a hospodárne – pri ich výrobe sa kladie dôraz na šetrnosť k prírode. Prírodné materiály z ktorých sa skladajú,podstatne prispievajú nie len k dlhodobej životnosti konštrukcie, ale aj k zdravému bývaniu vo vnútri objektu.

STEICO ponúka vhodné materiály pre takmer všetky oblasti aplikácie – pre drevostavby i masívne stavby.

11