Stavba rodinných domov

Rozhodli ste sa stavať?

Máte rýchle pracovné tempo, málo času a chcete zveriť realizáciu vlastného bývania odborníkom? S nami to vyriešite ľahko. Možnosť výstavby domu na kľúč vám zabezpečí pohodlné a kvalitné bývanie bez starostí.
 

Odborné poradenstvo

Rozhodnutie postaviť si svoj vysnívaný dom prináša so sebou množstvo problémov, pri ktorých riešení je dôležité sa správne rozhodnúť.  Svojimi dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva Vám dokážeme poskytnúť odborné rady a odporúčania, ktoré Vám do budúcnosti ušetria peniaze za, zbytočne opravy neodborne vykonaných prác. Rozhodnutie postaviť si svoj vysnívaný dom je sprevádzané mnohými úkonmi, ktoré často-krát vyžadujú veľa vynaloženého úsilia a času. Radi Vám poskytneme odborné rady, alebo sprostredkujeme komunikáciu pri vybavovaní stavebných povolení. Jednou z najdôležitejších častí pri stavbe domu je jeho financovanie, preto poskytujeme zákazníkom finančné poradenstvo prostredníctvom našich partnerov. V prípade ak ste ešte nenašli spôsob financovania , poskytneme Vám služby finančného špecialistu vo Vašom regióne. Našim cieľom je, aby riešenie stavby Vášho domu zodpovedalo nie len Vašim potrebám, ale aj predstavám. Uľahčíme Vám rozhodovanie pri výbere typu domu a možnostiach jeho výstavby. Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi, s dlhoročnou tradíciou na trhu. Pri realizácií domu na kľúč Vám ponúkame služby, ktoré zahŕňajú montáž sanity, vypínačov, zásuviek, obkladov, dlažby, svietidiel, pokládku podlahy a interiérové dvere. Vašou jedinou starosťou ostane jeho zariadenie a vytvorenie vysnívaného domova.

Kvalitné stavebné materiály

Základom každej kvalitnej stavebnej práce je použitie kvalitných materiálov. Spoločnosť SEHOUSE s.r.o. spolupracuje výlučne s overenými dodávateľmi stavebných materiálov s dlhoročnou tradíciou na trhu. Vďaka tomu si vždy môžete byť istý, že použité stavebné materiály budu nie lenže spĺňať, ale prevyšovať určené stavebné normy.

Individuálny prístup k  zákazníkom…

Predstava každého človeka o ideálnom dome sa líši, preto je pre nás dôležité získať od Vás čo najviac informácií o Vašej predstave vysnívaného domova. Uplatňujeme individuálny prístup ku každému zákazníkovi, tak aby sme splnili Vaše požiadavky a dokázali nájsť najrýchlejšie riešenia pre dokončenie stavebných prác.